Genel Tanıtım

Sevgili Çiftler

Özel Adana Tüp Bebek Merkezi Olarak,

Hizmet kalitesinden ve etik kurallardan ödün vermeden 16 yıldır sizlere hizmet sunmaktayız. Bu süreç içerisinde yüzlerce ailenin çocuk özlemini gidermenin haklı gururu içerisindeyiz. Günümüz Şartları içerisinde teknolojik yenilikleri daha iyi oluşturabilmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek düşüncesiyle 2015 yılının Aralık ayından itibaren Metro Hastanesi bünyesinde yeni yapılan binamızda (Metro Hastanesi) hizmet vermeye başladık.

Merkez olarak dün olduğu gibi bundan sonrada bilimsel çalışmaların ışığı altında, etik kurallar çerçevesinde sizlere başarılı sonuçlarıyla daha çok mutluluk sunabilmek için titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Günümüzde kabul edilen “kişiye özel tedavi yöntemleriyle” çiftlerin çocuk sahibi olabilmeleri temel çalışma prensibimizdir.

Metro Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde, etkinliği kanıtlanmış tanı ve tedavi metotları dünyayla eş zamanlı olarak uygulanmaktadır.

Hastalarımızın psikolojik durumlarını desteklemek için merkezimiz bir hastane ortamından çıkarılmış, problemlerinin çözümü için başvurdukları rahat bir ortam olarak düzenlenmiştir.

Tüp Bebek Merkezi medikal tedavi yanında hasta psikolojisinden anlayan, çiftlerin sorununun bilincinde olan bir ekip işidir.

Yaklaşık 12 yıldır Adana Tüp Bebek Merkezinde hizmet vermiş olan ekibimiz bilgi birikimiyle etik kurallara bağlılığıyla ve sevecenliğiyle sizlere hizmet sunmaya METRO TÜP BEBEK MERKEZİ olarak da hazırdır.

“Yeni mekan, yeni umut ve yeni sevinçlerle”

sevgiler sunarız.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve Tedavi için lütfen doktorunuza başvurun.

Yapılan İşlemler

Merkezimizde Yapılan İşlemler Şu Şekildedir. 

  1. IVF-ET
  2. ICSİ
  3. AHA (Lazer)
  4.  CO CULTER
  5. HYSTERESKOPİ
  6. D.LAPERASKOPİ
  7. FREEZİNG
  8. TESE-TESA-MESA-PESA
  9. OOCTE FREEZING
Doktorlar
Prof. Dr. Yılmaz ATAY

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (Tüp Bebek)

Özel Adana Metro Hastanesi

Op. Dr. Ahmet Hamdi KARANFİL

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (Tüp Bebek)

Özel Adana Metro Hastanesi

Adres ve İletişim

Adres

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:15 Seyhan/Adana