Özel Metro Kurumsal

Hastanemiz 9300 m2 kapalı alanı 30 poliklinik, muayene odası, 24 saat devamlı hekim ve icapçı uzman hekimlerin desteğinde acil polikliniğimiz bölgemize hizmet vermektedir.

 

Özel Adana Metro Hastanesi teknolojinin son ürünü aletler ile donatılmış olup her biri kendi alanında uzman olan deneyimli ve güvenilir 46 uzman doktor kadrosu ile gelişmiş ülkelerde yapılabilen her türlü teşhis, tedavi ve ameliyatlar yapılmaktadır.

 

Dijital Röntgen,Dijital Mamografi, Pediatrik Ekokardiyografi, Yetişkin Ekokardiyografi Pediatrik Transözofageal Eko, Bronkoskopi, Solunum Fonksiyon Testi, Eforlu EKG (TREATMİLL), Endoskopi, Kolonoskopi, ERCP, Ter Testi, İşitme Tarama (Yenidoğan) ve Laboratuar son teknoloji ile donatılmış olup, hizmet vermektedir.

 

9 Çocuk Hastalıkları, 9 Kadın Doğum Hastalıkları,1 Pediatrik Kardiyoloji,1 Çocuk Cerrahisi,1 Dahiliye,3 Genel Gerrahi,1 Üroloji, 1 Cildiye, 1 Göğüs Hastalıkları,1 KBB,1 Kardiyoloji,1 Gastroenteroloji,1 Ortopedi ve Travmatoloji,1 Tıbbi Onkoloji,1 Mikrobiyoloji, Tüp Bebek Merkezi ve diğer tüm branşlarda birer uzman hekim olmak üzere en kaliteli hizmeti verme gayretindeyiz.

 

Kurulduğu ilk günden bu yana son teknoloji tıbbi cihazları, konusunda uzman ve güleryüzlü personeli ile 12 yıldır Adana ve çevre illerine kaliteli, hızlı ve güvenli sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan Özülkü Hastaneler Grubu bunu büyük ölçüde başarmanın haklı gurununu yaşamaktadır. Özel Adana Metro Hastanesi gelecekte de son teknolojiye sahip donanımın ve yeni çağdaş projeleriyle sağlık hizmetlerinde güven ve kaliteyi bir adım daha ileriye taşımak için çalışmaktadır.

Özülkü Hastaneler Grubu


Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri

Özel Güney Adana Hastanesi facebook topluluğumuz için tıklayınız