Tüp Bebek Merkezi

GENEL TANIM

TÜP BEBEK MERKEZİ

 

Sevgili Çiftler

Özel Adana Tüp Bebek Merkezi Olarak,

Hizmet kalitesinden ve etik kurallardan ödün vermeden 12 yıldır sizlere hizmet sunmaktayız. Bu süreç içerisinde yüzlerce ailenin çocuk özlemini gidermenin haklı gururu içerisindeyiz. Günümüz Şartları içerisinde teknolojik yenilikleri daha iyi oluşturabilmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek düşüncesiyle 2015 yılının Aralık ayından itibaren Metro Hastanesi bünyesinde yeni yapılan binamızda (Metro Hastanesi) hizmet vermeye başladık.

Merkez olarak dün olduğu gibi bundan sonrada bilimsel çalışmaların ışığı altında, etik kurallar çerçevesinde sizlere başarılı sonuçlarıyla daha çok mutluluk sunabilmek için titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Günümüzde kabul edilen “kişiye özel tedavi yöntemleriyle” çiftlerin çocuk sahibi olabilmeleri temel çalışma prensibimizdir.

Metro Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde, etkinliği kanıtlanmış tanı ve tedavi metotları dünyayla eş zamanlı olarak uygulanmaktadır.

Hastalarımızın psikolojik durumlarını desteklemek için merkezimiz bir hastane ortamından çıkarılmış, problemlerinin çözümü için başvurdukları rahat bir ortam olarak düzenlenmiştir.

Tüp Bebek Merkezi medikal tedavi yanında hasta psikolojisinden anlayan, çiftlerin sorununun bilincinde olan bir ekip işidir.

Yaklaşık 12 yıldır Adana Tüp Bebek Merkezinde hizmet vermiş olan ekibimiz bilgi birikimiyle etik kurallara bağlılığıyla ve sevecenliğiyle sizlere hizmet sunmaya METRO TÜP BEBEK MERKEZİ olarak da hazırdır.

“Yeni mekan, yeni umut ve yeni sevinçlerle”

sevgiler sunarız.

 

Merkezimizde Yapılan İşlemler Şu Şekildedir.

 

“ IVF-ET”

“ICSİ”

“AHA (Lazer)”

“ CO CULTER”

“HYSTERESKOPİ”

“D.LAPERASKOPİ”

“FREEZİNG”

“TESE-TESA-MESA-PESA”

Tüp Bebek Merkezi

Biriminde Hizmet veren Alanında Tecrübe ve Deneyimli Doktorlarımız

Prof. Dr. Yılmaz ATAY

DOKTOR HAKKINDA

Op. Dr. Ahmet Hamdi KARANFİL

DOKTOR HAKKINDA