Adana Metro Tüp Bebek Merkezi

Özel Metro Tüp Bebek Merkezi

Adana Metro Tüp Bebek Merkezi

  • Özel Adana Metro Hastanesi Tüp Bebek Merkezi
  • 29.10.2019

Sevgili Çiftler

Özel Adana Metro Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Olarak,

Hizmet kalitesinden ve etik kurallardan ödün vermeden 12 yıldır sizlere hizmet sunmaktayız. Bu süreç içerisinde yüzlerce ailenin çocuk özlemini gidermenin haklı gururu içerisindeyiz. Günümüz Şartları içerisinde teknolojik yenilikleri daha iyi oluşturabilmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek düşüncesiyle 2015 yılının Aralık ayından itibaren Metro Hastanesi bünyesinde yeni yapılan binamızda (Metro Hastanesi) hizmet vermeye başladık.

Merkez olarak dün olduğu gibi bundan sonrada bilimsel çalışmaların ışığı altında, etik kurallar çerçevesinde sizlere balarılı sonuçlarıyla daha çok mutluluk sunabilmek için titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Günümüzde kabul edilen “kişiye özel tedavi yöntemleriyle” çiftlerin çocuk sahibi olabilmeleri temel çalışma prensibimizdir.

Metro Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde, etkinliği kanıtlanmış tanı ve tedavi metodları dünyayla eş zamanlı olarak uygulanmaktadır.

Hastalarımızın psikolojik durumlarını desteklemek için merkezimiz bir hastane ortamından çıkarılmış, problemlerinin çözümü için başvurdukları rahat bir ortam olarak düzenlenmiştir.

Tüp Bebek Merkezi medikal tedavi yanında hasta psikolojisinden anlayan, çiftlerin sorununun bilincinde olan bir ekip işidir.

Yaklaşık 12 yıldır Adana Tüp Tüp Bebek Merkezinde hizmet vermiş olan ekibimiz bilgi birikimiyle etik kurallara bağlılığıyla ve sevecenliğiyle sizlere hizmet sunmaya METRO TÜP BEBEK MERKEZİ olarakta hazırdır.

“Yeni mekan,yeni umut ve yeni sevinçlerle”

sevgiler sunarız.
 

Metro Hastanesi Tüp Bebek Biriminde Yapılan İşlemler Şu Şekildedir.
 

“ IVF-ET”

“ICSİ”

“AHA (Lazer)”

“ CO CULTER”

“HYSTERESKOPİ”

“D.LAPERASKOPİ”

“FREEZİNG”

“TESE-TESA-MESA-PESA”

KONU HAKKINDA BİLGİ İSTE